Pomoc / Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 

Zgodnie z poniższym dokumentem żadna ze szkół językowych w Polsce nie jest uprawniona do wystawiania certyfikatów, które będą przez Ministerstwo Edukacji uznane za potwierdzające znajomość języka. Jedynie wypisane poniżej certyfikaty, które są przyznawane przez zewnętrzne instytucje egzaminujące, dają uprawnienia do nauczania języka angielskiego.

Świadectwa potwierdzające znajomość języków obcych
Kursy możesz opłacić online lub dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem/przekazem pocztowym.
U nas niczego nie ryzykujesz. Jeżeli kurs, który zamówiłeś, nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo do zwrotu 100% ceny, którą zapłaciłeś. Wystarczy zadzwonić do naszego sekretariatu w ciągu 14 dni od daty zakupu.
W przypadku płatności przelewem elektronicznym lub kartą kredytową dostęp do opłaconych kursów otrzymasz w ciągu kilku minut od dokonania płatności.
W przypadku wpłaty tradycyjnym przelewem lub przekazem pocztowym, kurs zostanie podłączony automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Z reguły zajmuje to do 48h w dni robocze.
Wszystkie płatności obsługiwane są przez firmę PayU, która gwarantuje najwyższe standardy zabezpieczeń podczas transakcji online.
Kursy na WKDK dostępne są wyłącznie online. Dzięki temu zyskujesz wiele korzyści.
Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na dojazdy do tradycyjnej szkoły.
Masz możliwość dostępu do swojego kursu z dowolnego komputera podłączonego do Internetu.
Lekcje na WKDK możesz przerabiać dowolną ilość razy. Przez cały okres korzystania z kursu masz dostęp do wszystkich materiałów.
Aby otrzymać fakturę, należy wysłać na adres: dane niezbędne do wystawienia faktury – numer zamówienia, dane nabywcy, numer NIP, adres do przesłania faktury. Należy to zrobić najpóźniej w ciągu 14 dni od daty dokonania zakupu.
Pole do wpisania kuponu znajdziesz na stronie głównej przed tabelką z cennikiem
Nasza placówka podlega nadzorowi Kuratora Oświaty i Biura Edukacji w Warszawie. Jako jedni z nielicznych nie wydajemy wewnętrznych certyfikatów. Każdy nasz absolwent otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu wydawane na podstawie §22 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. poz. 652). Pilnujemy jakości na każdym kroku, nie idziemy na żadne kompromisy. Nasze zaświadczenia wydawane są tylko słuchaczom, którzy mają wysoką frekwencję, zdali wszystkie testy i egzamin końcowy.
Błąd podczas odtwarzania dźwięku dotyczy użytkowników korzystających z przeglądarki Internet Explorer 9 z zainstalowanym dodatkiem Flash Player 10.
Błąd ten jest niezależny od operatora platformy WKDK.
Rozwiązaniem problemu jest zainstalowanie alternatywnej przeglądarki. Z uwagi na bezpieczeństwo i szybkość działania polecamy zainstalowanie przeglądarki Google Chrome.

W celu zainstalowania przeglądarki Google Chrome (trwa to kilka minut) przejdź na stronę www.google.com/chrome i kliknij guzik "Pobierz Google Chrome" znajdujący się po prawej stronie – rozpocznie się pobieranie pliku.
Po zakończeniu pobierania postępuj zgodnie z instrukcjami instalatora.
Dodatkowe informacje na temat instalacji znajdziesz na stronie "Pobieranie i instalowanie przeglądarki Google Chrome".
Kurs przeznaczony jest dla:
  • Osób rozpoczynających naukę języka angielskiego.
  • Osób, które uczyły się angielskiego, a teraz chciałyby w aktywny sposób odświeżyć swoją wiedzę.
  • Osób, które obecnie uczestniczą w stacjonarnych kursach językowych, a które chciałyby korzystać z dodatkowych zajęć językowych w domu.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Z chęcią udzielimy Ci wszelkich informacji. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – kontakt