Opinie o kursach językowych

 

Regulamin
  1. Nie przyjmujemy komentarzy anonimowych i pisanych pod pseudonimem.
  2. Żeby dodać komentarz, musisz być aktywnym uczestnikiem kursu.
  3. Zastrzegamy sobie prawo do poprawiania błędów w pisowni i skracania komentarzy.
  4. Jeżeli wysyłasz swój komentarz, zgadzasz się na jego opublikowanie na stronie głównej.

Dodaj swoją opinię


(...) Przekonują mnie efekty waszego systemu nauczania. W ciągu 3 miesięcy od rozpoczęcia kursu potrafię rozmawiać w podstawowym zakresie z mężem mojej córki. Chodziłam wcześniej na różne szkolenia i niewiele z stamtąd wyniosłam. Najbardziej denerwowało mnie uczenie się zasad gramatyki, a ja chciałam zacząć szybko mówić. Szkoda, że nie macie nauki polskiego waszą metodą (...)

Patrycja Szwed, Warszawa

Polecam wasze kursy wszystkim którzy chcą przełamać lęk przed mówieniem. Przez całą szkołę wkuwałam gramatykę i uczyłam się słów których na co dzień się nie używa. Jak rok temu na ulicy zagadnął mnie turysta pytając o drogę nie wiedziałam jak mu odpowiedzieć. Było mi głupio bo przecież chodziłam na angielski przez 4 lata. Zrozumiałam, że w szkole nie nauczę się mówić i zapisałam się do WKDK. (...) W polskich szkołach wreszcie ktoś powinien się obudzić i zmienić podejście do nauki języków. Ludzie uczą się przez wiele lat i nic nie umieją. Wasza metoda jest skuteczna i cieszę się że do was trafiłam.

Natalia Czarnecka, Wrocław

(..) miałem duże wątpliwości czy uczenie się języka angielskiego w systemie e-learningowym to dobry pomysł. Po miesiącu nauki widzę większe postępy niż na zajęciach stacjonarnych. (...) Czuję się tak jakbym był na indywidualnych korepetycjach.

Andrzej Kwaśniewski, Warszawa

Macie najlepszą obsługę klienta z jaką się do tej pory spotkałam.

Maria Podgórska, Gdańsk

Największym problemem tradycyjnego nauczania w klasie jest to, że nauczyciel poświęca uwagę kilku osobom siedzącym w pierwszej ławce. Kurs internetowy ma ta przewagę, że pracuje się intensywnie tak jakby uczyło się z bezpośrednio z nauczycielem.

Barbara Rusin, Warszawa

Myślałam, że nauka on-line nie jest dla mnie, a jednak coraz lepiej mi idzie i widzę duże postępy w nauce.

Grażyna Nowicka, Ostrołęka

Kurs na WKDK poleciła mi znajoma i chociaż nie jestem biegła w obsłudze komputera, dobrze mi idzie. Po wakacjach wyjeżdżam do pracy w Irlandii i mam nadzieję, że będzie mi łatwiej znaleźć lepszą pracę.

Krystyna Siennicka, Rzeszów

Bardzo dużo informacji, wyczerpujący materiał, uczę się z przyjemnością.

Rysiek Drabski, Warszawa

(...) Mam trójkę małych dzieci i nie mogę sobie pozwolić na częste wyjścia do miasta. WKDK okazało się idealnym rozwiązaniem dla mnie. Nie muszę wychodzić z domu, mam dzieci w pobliżu, i mogę się uczyć.

Aneta Kwiecińska, Zielona Góra

Kurs WKDK zasponsorowała mi firma w której pracuję . Dostałem dobrą podwyżkę jak zdałem test najlepiej z naszego działu :) To mój wielki sukces bo w szkole byłem kiepski z angielskiego (...)

Rafał Jaworski, Warszawa

Dzięki waszemu kursowi będę mógł dogadać się wreszcie z obsługą hotelu na wakacjach.

Robert Sadowski, Piła

Lektor u was mówi wolno i wyraźnie. Kursy które przeglądałem do tej pory są dla mnie nagrane zbyt szybko i miałem zawsze problemy z powtórzeniem

Marek Cichocki, Radom

Kurs pozytywnie mnie zaskoczył. Kończę go za kilka miesięcy i jestem zadowolona, że wybrałam naukę online. Nie muszę tracić czasu na dojazdy do szkoły i płacić za dodatkowe ćwiczenia i książki.

Kaśka Masłowska, Katowice

Ciekawa metoda nauki, dobrze mi się uczy tym sposobem. Szukałem kursu konwersacyjnego i prawie wszystkie kursy dostępne w Internecie są w tym samym nudnym stylu.

Marcin Sosnowski, Warszawa